Firma Profili

Firma Profili

AY-TAŞ, kurulduğu 1998 yılından bu güne kadar doğal traş sektöründe güvenirliği, çalışkanlığı ve özverili hizmetiyle kısa sürede sektörde saygın bir yer edinmiştir.

ettiği elmas içeren malzemeler konusunda son derece seçici olmuş ve en kaliteli ürünleri getirip sektörümüzün hizmetine sunmuştur. Pazarladığı malzemelere önce kendisi güvenmiş ve satış sonrası hizmet ile herzaman ürünlerinin arkasında olmuştur.

Dünyadaki mermer rezervlerinin yarıdan fazlasına sahip olan ülkemizde mermer sektörü doğal olarak büyük önem taşımaktadır. Mermer ocaklarının, mermer işleyen fabrika ve atölyelerin gereksimlerinin en kısa zamanda ve en güvenilir malzemelerle karşılamasını sektörümüze ve ülkemize karşı olan sorumluluğumuzun bir gereği olarak  görüyoruz.

AY-TAŞ genellikle toptan pazarlamaya yönelik çalışmakta ise de, müşterilerinin her konudaki taleplerini, ülkenin bir çok bölgesindeki bayileri sayesinde en seri şekilde karşılayabilecek kapasiteye ve esnekliğe sahiptir.

Hedefimiz, taşa hayat veren bu çok kıymetli sektöre uzun yıllar hizmet vermek ve ülkemize güzelikler katmak için var gücümüzle çalışmaktır.